Rekreační chaty | Vítáme Vás na webu Zrůbek.cz


Nabízíme Vám možnost ubytování v krásné krajině Středního Povltaví. Na výběr máte dva objekty. První apartmán je v rodinném domě, který pojme 5 osob a druhý je atraktivní chata se saunou, která pojme 6 osob. Oba objekty stojí v osadě Zrůbek u obce Líchovy na břehu Slapské nádrže asi 10 km od Sedlčan a nabízejí krásný výhled na řeku Vltavu.

 

Okolí Vám nabízí širokou škálu rekreačních činností. Můžete navštívit vodní nádrž Slapy (veškeré vodní sporty, koupání, rybaření, potápění, jachting, půjčovna lodí a šlapadel, windsurfing) - 50m, aquapark v Příbrami (tobogány, whirlpool) - 18km, tenisové kurty, volejbalové hřiště, půjčovna loděk, bazén, solárium a squash 300m.

 

Další možností je turistika a cykloturistika v okolí, sběr lesních plodů a hub, výlety po okolí: zámek Dobříš, Svatá Hora  (UNESCO), hornické muzeum Příbram, muzeum Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbrami s Rusalčiným jezírkem, Mokrsko s rozhlednou na Veselém vrchu - největším nalezištěm zlata ve střední Evropě, zámek Konopiště u Benešova.Rychlý kontaktZobrazit místo Zrůbek.cz - rekreační chaty na větší mapě

Rekreační objekty Zrůbek - Zrubek.cz

 

Líchovy 62

264 01 Sedlčany

Střední Povltaví

 

tel.: +420 607 831 534

e-mail: info@zrubek.cz

 

GPS: 49°40'37.071"N, 14°17'38.972"E